Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Wielkopostna metoda na "głoda"

W Środę Popielcową do mieszkańców stolicy trafił 5. numer okazjonalnej gazety „Niecodziennik” .

Bezpłatna gazeta rozdawana była przy stacjach metra i głównych punktach komunikacyjnych Warszawy. Na ośmiu stronach można było znaleźć np. propozycje wielkopostnych rekolekcji czy wywiad z ks. Przemysławem Kaweckim Wielkim Poście. - Ten czas pomaga nam w wypracowaniu silnej woli – której najczęściej brakuje przy starciu z pokusą. Zaprasza nas do znalezienia własnej metody na „głoda” – mówi na łamach „Niecodziennika” duchowny.

Oprócz wielkopostnych tematów, redakcja proponowała walentynkową rozmowę z psychoterapeutą Michałem Piekarą o budowaniu prawdziwej miłości, Zofią Klepacką, mistrzynią świata w windsurfingu na temat wiary czy wywiad z byłą feministką, dziennikarką Teresą Tomeo z okazji Dnia Kobiet. – Chcieliśmy zachęcić warszawiaków do dobrego przeżycia nadchodzącego czasu – mówi Zbigniew Kaliszuk, redaktor naczelny „Niecodziennika”.

Gazetę można przeczytać na stronie duchowy.pl >>

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma