Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Śpiewasz i chwalisz

Śpiewających lub grających na instrumentach zaprasza nowy zespół ewangelizacyjny, który powstaje w archidiecezji warszawskiej.

Najpierw śpiewali jako klerycy w czasie adoracji Krzyża w kościele seminaryjnym. Potem już jako parafialni wikariusze ks. Mateusz Gluza i ks. Przemysław Bogusz wraz z przyjaciółmi pomyśleli, że dobrze byłoby kontynuować modlitwę śpiewem na szerszą skalę. W planach mają stworzenie profesjonalnego zespołu, który organizowałby w parafiach wieczory uwielbienia, jeździł z koncertami ewangelizacyjnymi wszędzie tam, gdzie zostaną zaproszeni.

- Chcemy być przede wszystkim grupą ewangelizującą, która będzie posługiwać darem żywej wiary. Chcemy sami wzrastać w wierze i poprzez naszą muzykę – pomagać w tym innym – podkreśla ks. Bogusz, wikariusz w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego na Ursynowie.

Wszyscy, którzy grają na jakiś instrumentach lub śpiewają – zawodowo lub amatorsko - i chcieliby dołączyć do zespołu mogą zgłosić się poprzez stronę: www.uwielbiamy.com.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma