Nowy numer 33/2018 Archiwum

Idź wilczym tropem

Fabularna gra internetowa, quiz na facebooku, a może bieg na orientację po Puszczy Kampinoskiej? Wszystko to po to, by poznać zapomnianych bohaterach.

Pod patronatem Instytutu Pamięci Narodowej i Muzeum Powstania Warszawskiego powstał projekt edukacyjny, mający przybliżyć zwłaszcza młodym historię niepodległościowego podziemia. Projekt składa się z trzech części. Na facebooku zamieszczono quiz o przemilczanej historii powojennej Polski i Żołnierzach Wyklętych. W internetowej grze fabularnej można poznać ich losy i wcielić się w poszczególne postacie.

Ci, którzy wezmą udział w grze fabularnej, będą mogli kontynuować ją w realu, czyli w Puszczy Kampinoskiej. Właśnie tam 23 marca odbędzie się bieg terenowy dla osób w wieku 17-30 lat. W czasie kilkugodzinnego rajdu trzeba będzie wykazać się sprawnością fizyczną, sprytem, zaradnością, umiejętnościami survivalowymi, ale przede wszystkim wiedzą o losach Żołnierzy Wyklętych.

Dla uczestników internetowej gry fabularnej i biegu po Puszczy Kampinoskiej przygotowano cenne nagrody. Uczestnictwo we wszystkich grach jest darmowe.

Szczegółowe informacje o projekcie i grę internetową można znaleźć na stronie: http://www.wilczymtropem.pl/

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma