Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Bez komputera dziecka nie zapiszesz

Ruszył elektroniczny system rekrutacji do przedszkoli i szkół podstawowych. Rodzice dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę, zobowiązani są do rejestracji w systemie, wypełnienia formularza zapisu oraz złożenia go w wybranej placówce. Serwery wytrzymują, bo nie liczy się kolejność zgłoszeń.

Strona rekrutacji elektronicznej do szkół i przedszkoli   Strona rekrutacji elektronicznej do szkół i przedszkoli Tomasz Gołąb/GN Rodzice dzieci urodzonych w latach 2008–2010 mogą korzystać z elektronicznego systemu rekrutacji poprzez stronę internetową przedszkola.edukacja-warszawa.pl, a tych urodzonych w latach 2006–2007 – z tego na stronie podstawowe.edukacja-warszawa.pl.

Data i godzina wprowadzenia danych dziecka do systemu, wydrukowania formularza zapisu, złożenia formularza w przedszkolu lub szkole, zatwierdzenia formularza przez dyrektora nie mają żadnego wpływu na kolejność przyjęcia dziecka. Przed wypełnieniem formularza warto zapoznać się z zasadami rekrutacji oraz harmonogramem rekrutacji na stronie edukacja.warszawa.pl.

Od 1 marca, na czas trwania rekrutacji dzieci do przedszkoli i szkół podstawowych na rok szkolny 2013/2014, została uruchomiona infolinia dla rodziców. Informacje na temat rekrutacji i obsługi elektronicznego systemu zapisów można uzyskać pod numerem telefonu (22) 443 35 50 od 8.30 do 15.30.

« 1 2 3 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma