Nowy numer 28/2018 Archiwum

Poczta - metamorfoza

Tradycyjne "okienka" i kolejki przy nich odchodzą do lamusa!

Już trzy placówki w Warszawie zmieniły pocztowy styl. Nowoczesne punkty otwarto na placu Szembeka, na ul. Kazimierzowskiej oraz na Mokotowie, u zbiegu al. Niepodległości i ul. Wiktorskiej. Każda z nich ma wydzieloną część samoobsługową, gdzie korzystając z automatu, możemy wysłać list, kartkę pocztową czy paczkę. Co ważne: samoobsługowe punkty są dostępne dla klientów przez całą dobę.

Oprócz tego w części pocztowej można wysyłać i odbierać listy oraz paczki tradycyjnie, a także dokonywać wpłat i wypłat. W wydzielonej części bankowo-ubezpieczeniowej klienci mogą otwierać konta, lokaty i wykupywać polisy. Nowoczesne poczty mają też część handlową, umożliwiającą zakup kartek pocztowych czy prasy.

Wraz z nowoczesną organizacją placówek, zmienił się też ich wystrój i kolorystyka: dominują w nich biel i czerwień. Do końca roku w całej Polsce metamorfozę przejdzie około 50 pocztowych placówek.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma