GN 32/2018 Archiwum

Warszawskie Dni Rodzinne

Wspólne gotowanie czy taniec flamenco, warsztaty z robotyki, rajdy krajoznawcze i konkursy... To wszystko czeka na rodziny w najbliższy weekend.

Portal ZwalczNude.pl wraz z władzami miasta po raz pierwszy organizują Warszawskie Dni Rodzinne. Od 15 do 17 marca stolica i jej okolice pokażą, jak wiele do zaoferowania mają rodzinom. W czasie trzech dni w kilkudziesięciu miejscach odbędą się wspólne zabawy, ale też sportowa rekreacja i edukacja. W akcję włączyło się kilkadziesiąt firm i instytucji.

Pod okiem profesjonalistów rodzice wraz z dziećmi będą mogli nauczyć się tańczyć flamenco, polepić w glinie, zbudować i ożywić robota, zajrzą do starej szuflady w Muzeum Niepodległości, dowiedzą się wszystkiego o planetoidach i poobserwują kometę, sprawdzą, czy lód jest mokry... Swoje podwoje otworzy też Saskie Centrum Rodziny Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej. Fundacja Sto Pociech (z Freta) zaprasza na wspólne dzieci z rodzicami „czytanie na dywanie”.

Będzie też coś specjalnego dla rodziców. Pary czekające na narodziny dziecka będą mogły skorzystać z korepetycji „obsługi” noworodka. Na Pradze Północ Stowarzyszenie Terapeutów udzielać będzie bezpłatnych konsultacji indywidualnych dotyczący trudności w relacji z dzieckiem oraz trudnych zachowań dziecka.

Większość atrakcji jest bezpłatna, ale na wiele z nich ze względów organizacyjnych trzeba się wcześniej zapisać.

Szczegółowy program trzydniowej imprezy oraz formularz zapisów można znaleźć TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma