Nowy numer 48/2020 Archiwum

Warszawskie Dni Rodzinne

Wspólne gotowanie czy taniec flamenco, warsztaty z robotyki, rajdy krajoznawcze i konkursy... To wszystko czeka na rodziny w najbliższy weekend.

Portal ZwalczNude.pl wraz z władzami miasta po raz pierwszy organizują Warszawskie Dni Rodzinne. Od 15 do 17 marca stolica i jej okolice pokażą, jak wiele do zaoferowania mają rodzinom. W czasie trzech dni w kilkudziesięciu miejscach odbędą się wspólne zabawy, ale też sportowa rekreacja i edukacja. W akcję włączyło się kilkadziesiąt firm i instytucji.

Pod okiem profesjonalistów rodzice wraz z dziećmi będą mogli nauczyć się tańczyć flamenco, polepić w glinie, zbudować i ożywić robota, zajrzą do starej szuflady w Muzeum Niepodległości, dowiedzą się wszystkiego o planetoidach i poobserwują kometę, sprawdzą, czy lód jest mokry... Swoje podwoje otworzy też Saskie Centrum Rodziny Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej. Fundacja Sto Pociech (z Freta) zaprasza na wspólne dzieci z rodzicami „czytanie na dywanie”.

Będzie też coś specjalnego dla rodziców. Pary czekające na narodziny dziecka będą mogły skorzystać z korepetycji „obsługi” noworodka. Na Pradze Północ Stowarzyszenie Terapeutów udzielać będzie bezpłatnych konsultacji indywidualnych dotyczący trudności w relacji z dzieckiem oraz trudnych zachowań dziecka.

Większość atrakcji jest bezpłatna, ale na wiele z nich ze względów organizacyjnych trzeba się wcześniej zapisać.

Szczegółowy program trzydniowej imprezy oraz formularz zapisów można znaleźć TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama