Nowy numer 48/2020 Archiwum

Post, który oczyszcza ciało i ducha

Na śniadanie zapiekana cukinia, dwa rodzaje surówek i buraczany zakwas. Na obiad papryka faszerowana startą pietruszką i zupa-krem z brokułów. Z kolacją to zaledwie 500–600 kalorii.

– To takie katolickie SPA, tylko że lepsze. Żadne świadectwo nie zastąpi osobistego doświadczenia: modlitwy, duchowej opieki ojców pallotynów, ćwiczeń fizycznych i diety warzywno-owocowej, dzięki której organizm staje się nie tylko zdrowszy, ale i kilka kilogramów lżejszy – zachwala pani Halina, która do Konstancina-Jeziorny przyjeżdża co kilka miesięcy.

Właśnie trwa już 51. turnus Postu Daniela organizowanego w Centrum Animacji Misyjnej w Konstancinie. W krótszej, trzydniowej edycji wzięło udział ponad 70 osób. Na post 10-dniowy zdecydowało się ponad 80. Więcej informacji o Poście Daniela TUTAJ.

Post, który oczyszcza ciało i ducha   Specjalnie opracowany program 10-dniowych rekolekcji jest integralną propozycją połączenia duchowego wątku rekolekcyjnego z wątkiem organicznym i żywieniowym opartym na diecie dr Ewy Dąbrowskiej Tomasz Gołąb/GN

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama