Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Debiuty 2013

Młode zespoły grające muzykę chrześcijańską będzie można usłyszeć w kwietniu na Bielanach.

Już po raz trzeci na Bielanach odbędzie się koncert konkursowy "Debiuty", w czasie którego zaprezentują się najciekawsze nowe zespoły ostatniego roku. 14 kwietnia o godz. 17 w Katolickim Centrum Kultury "Dobre Miejsce" (ul. Dewajtis 3) wystąpią: Twoje Niebo, Hiob oraz Kaanan & Kuba Kornacki. Gwiazdą dnia będzie zespół Strona B - laureat ubiegłorocznego konkursu i zdobywca nagrody Złoty Krążek 2012. W tym roku koncert będzie miał za patronkę śp. Monikę Brzozę - ewangelizatorkę, założycielkę portalu jezus.waw.pl, która zmarła dwa lata temu.

Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale trzeba mieć zaproszenie. Można je zdobyć, wypełniając formularz na stronie internetowej: www.koncertdebiuty.pl. Wejściówki będą do odbioru w sklepie Chrześcijańskie Granie, przy ul. Dewajtis 3.

"Gość Niedzielny" jest patronem  "Debiutów 2013".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma