Nowy numer 33/2018 Archiwum

Wielodzietni z ulgą

W stolicy są miejsca, gdzie wielodzietni mają lepiej. Gdzie?

Rodzinną kartę, uprawniającą do wysokich zniżek wprowadza Teatr Guliwer.  "Chcemy ułatwić dostęp do sztuki dzieciom z rodzin wielodzietnych" - wyjaśnia Agnieszka Pawłowska z Teatru Lalek Guliwer.

O Rodzinną Kartę Guliwera mogą starać się rodziny z co najmniej trójką dzieci (także opiekunowie prawni, rodziny zastępcze, rodzinne domy dziecka). Karta jest imienna. Na jej podstawie każdy członek rodziny zamiast 30 zł zapłaci za bilet 5 zł. Dzięki temu wyjścia do teatru dla rodzin wielodzietnych nie będą już tak kosztowne.

Żeby otrzymać Kartę Rodzinną, trzeba w kasie teatru złożyć odpowiedni wniosek, pokazać akty urodzenia dzieci lub legitymacje szkolne i zapłacić 5 zł. Potem można z niej korzystać do czerwca 2014 r.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma