Nowy numer 48/2020 Archiwum

Jezus na Stadionie, plakaty na mieście

Ruszyła kampania promująca rekolekcje z o. Johnem Baptistą Bashoborą na Stadionie Narodowym. "Jezus zbawia. Kto wierzy w niego, na pewno nie zostanie zawiedziony" - można przeczytać na plakatach z wizerunkiem Chrystusa Miłosiernego nad Stadionem. Spotkanie odbędzie się 6 lipca br.

W Warszawie widać już billboardy i reklamy w metrze, w innych miastach spotkanie z charyzmatykiem, o. Johnem Bashoborą promują reklamy na kółkach. Katolicki charyzmatyczny kapłan z Ugandy poprowadzi 6 lipca na Stadionie Narodowym rekolekcje: wygłosi trzy konferencje oraz poprowadzi adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie. Na stadionie staną dwie dwumetrowe monstrancje, i to już na kilka dni przed rekolekcjami. Jedna pożyczona zostanie ze Szkoły Nowej Ewangelizacji z diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, a druga od o. Jana Góry z Lednicy. Monstrancje zostaną ustawione w Galerii i Biznes Klubie. W tych dwóch miejscach odbywać się będzie całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie rekolekcji. Obecny też będzie bp Marek Solarczyk z diecezji warszawsko-praskiej.

"Na jeden dzień Stadion Narodowy zamieni się w wielką świątynię naszego Boga. Będziemy razem uwielbiać Pana w mocy Jego Ducha, będziemy modlić się za siebie nawzajem, by doświadczyć Jego miłości. Bądźmy w tym dniu razem na naszym narodowym stadionie, by wspólnie celebrować Rok Wiary i doświadczyć Miłosierdzia Jezusa" - zachęcają organizatorzy.

Jeśli wystarczy funduszy na pokrycie kosztów związanych z organizacją rekolekcji - organizatorzy zapowiadają, że każdy uczestnik otrzyma pomoce rekolekcyjne. Ma to być płyta CD i książka. Możliwe, że w skład zestawu wejdzie pozycja "Jesteśmy ambasadorami Boga na ziemi" lub wydana na okoliczność Roku Wiary - książka "Wiara jest dziś". Obie publikacje autorstwa o. Johna Bashobory.

Po raz pierwszy o. John Bashobora przyjechał do Polski w roku 2007. Od tego czasu jest często zapraszany, by pełnił w naszym kraju posługę . Wielką popularnością cieszą się rekolekcje charyzmatyczne, które na zaproszenie lokalnych biskupów, prowadzi w wielu diecezjach. Wszędzie, gdzie przyjeżdża, głosi Jezusa i prowadzi ludzi do nawiązania z Nim osobistej relacji poprzez modlitwę w Duchu Świętym. Jego głoszeniu bardzo często towarzyszą liczne nawrócenia i uzdrowienia, zarówno duchowe jak i fizyczne, a także uwolnienia.

więcej informacji i zapisy na: www.jezusnastadionie.pl.

Jezus na stadionie! Spot reklamujący spotkanie 6 lipca na Stadionie Narodowym
irmiTv

  • Czy wybierasz się na rekolekcje na Stadionie Narodowym z o. Basoborą? Zagłosuj.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama