Nowy numer 48/2020 Archiwum

Co miasto robi dla rodzin? Radni „odpytają” prezydent

Radni z PiS chcą „rozgrzać” dyskusję o polityce prorodzinnej miasta. Na dzisiejszej sesji rady mają zamiar rozliczyć z niej Hannę Gronkiewicz-Waltz. Zaproponują także ulgi komunikacyjne dla rodzin 3+.

Dzisiejsza nadzwyczajna sesja Rady Miasta, zwołana na wniosek rajców z PiS, zapowiada się emocjonująco. Radni z PiS chcą nią rozpocząć dyskusję o działaniach miasta na rzecz rodziny. – Naszym zdaniem, brakuje systemu ulg skoordynowanego w skali całego miasta. Chcemy także powrócić do tematu karty rodzinnej – wyjaśnia Michał Dworczyk z PiS.

Dlatego porządek obrad nadzwyczajnej sesji ma rozpocząć się od informacji prezydent Warszawy na temat realizacji polityki prorodzinnej miasta. Następnie radni z PiS maja zamiar przedstawić projekt uchwały obejmujący ulgami komunikacyjnymi także rodziny z trójką dzieci.

Nadzwyczajna sesja rady miasta planowo ma rozpocząć się 4 kwietnia o godz. 17 w sali Warszawskiej PKiN na IV p. I jeśli nie przyjdą na nią rajcy z PO, skończy się tak szybko, jak się zacznie... - Nie chcę nic przesądzać, ale żadna zwołana przez nas nadzwyczajna sesja nie odbyła się – ubolewa radny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama