Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Euro z bankomatu

Od połowy maja walutę euro wypłacimy z bankomatu. Ma być tańsza niż w kantorach.

Sieć Euronet Polska będzie testowała swoją nową usługę. Od połowy maja w jej bankomatach w Warszawie będzie można wypłacić unijną walutę, tak jak teraz wypłaca się złotowe banknoty.

Najpierw usługa będzie dostępna w 220 wybranych stołecznych bankomatach. Jeśli wszystko będzie dobrze funkcjonowało a klienci będą zadowoleni, euro trafi do kolejnych bankomatów. Jednorazowo będziemy mogli z nich  wypłacić 50 euro lub wielokrotność tej kwoty. Maksymalnie zaś wypłacimy 2 tys. euro. Kurs, po jakim będzie przeliczana waluta, ma być korzystniejszy od tego proponowanego w kantorach i jednakowy we wszystkich bankomatach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma