Nowy numer 28/2018 Archiwum

12 historii o uzdrawiającej mocy Boga

11 maja w parafii św. Michała Archanioła po raz trzeci odbędzie się Noc Świadectw.

Pęta nałogów, wysłuchana modlitwa matki, bagno przestępczego świata i historia zakonnicy, która doświadcza prowadzenia Boga w codziennym życiu. To niektóre z 12 historii o ogromnej mocy Boga, jakie w ramach III edycji Nocy Świadectw będzie można usłyszeć w parafii św. Michała Archanioła przy ul. Puławskiej 95.

Spotkanie pod hasłem "W imię Jezusa mówię ci, wstań i chodź" rozpocznie się 11 maja o godz. 19.30 i zakończy Mszą św. o godz. 24. W trakcie możliwość spowiedzi, adoracji Najświętszego Sakramentu i modlitwy wstawienniczej. W programie także koncert grupy Od Nowa.

Organizatorem Nocy Świadectw jest grupa Odnowy w Duchu Świętym działająca przy parafii św. Michała Archanioła.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma