GN 32/2018 Archiwum

Praga "z buta i na rowerze"

Spacer po stołecznej Pradze i konkurs wiedzy o dzielnicy. 19 maja odbędzie się Hospicyjny Piknik Praski.

Uroki Pragi będzie można odkryć podczas spacerów "z buta i na rowerze". Ośrodek Hospicjum Domowe w ramach Hospicyjnego Pikniku Praskiego zaprasza na trzy spacery. "Praga z buta" rozpocznie się o godz. 11 przy wodozdroju w centrum Parku Praskiego, "Praga rowerem" także o godz. 11 przy metalowej żyrafie w Parku Praskim, wycieczka pod hasłem "Praga trzech religii" wyruszy w samo południe spod katedry św. Floriana przy ul. Floriańskiej 3.

Od godz. 14 do 19 w muszli w Parku Praskim będą odbywały się m.in. koncert orkiestry wojskowej, występy bębniarzy, pokazy tańców barokowych, orientalnych oraz dziecięco-młodzieżowej grupy akrobatycznej z Zielonki.

Wśród dodatkowych atrakcji będą m.in. konkursy wiedzy o Pradze, piknikowe studio makijażu dla mam i malowania twarzy dla dzieci, kawiarenka z ciastami, konkurs rysunkowy dla dzieci o pomaganiu, wojskowa grochówka oraz pokazy psich sztuczek. Zaplanowano też pokazy pielęgnacji chorego.

Podczas pikniku odbędzie się kwesta na rzecz praskiego Ośrodka Hospicjum Domowe przy ul. Tykocińskiej 27/35. Więcej szczegółów na stronie wydarzenia >>
 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma