Nowy numer 44/2020 Archiwum

Komu S3KTOR? Zagłosuj

Praska Biblioteka sąsiedzka, Seniorów gry w parkach, czy pierwszy Bank Mleka Kobiecego w Warszawie? Która inicjatywa pozarządowa najbardziej podoba się warszawiakom? 43 przedsięwzięcia czekają na twój głos.

Tylko do piątku, 24 maja można głosować na najlepszą inicjatywę pozarządową 2012 roku. Do nagrody głównej nominowane są 43 projekty. Przedsięwzięcie, które otrzyma najwięcej głosów, zostanie wyróżnione Nagrodą Mieszkańców.

Oddanie głosu jest bardzo proste. Wystarczy zapoznać się z listą inicjatyw, a następnie wskazać jedną z nich w ankiecie online. Podając swoje imię i nazwisko oraz adres poczty elektronicznej, bierze się udział w losowaniu gadżetów miejskich i konkursu S3KTOR.

W konkursie startują m.in. Akademia walki z Rakiem Fundacji „Światło”, program "Gdy zostanę MAMĄ będę kochać nad życie - dojrzałe macierzyństwo w duchu Janusza Korczaka" realizowany przez Fundację PO DRUGIE, spotkania z Gwiezdnymi Wojnami dla dzieci firmowane przez StarWars Artistic Team, czy akcja "Kibice razem – Polonia Warszawa" Stowarzyszenia „Serduszko dla Dzieci”. Swój głos można oddać też na Koncert „Solidarni z Białorusią”, powołanie pierwszego Banku Mleka Kobiecego w Warszawie, Praską Bibliotekę sąsiedzką, czy "Pytania, których się nie zadaje. 12 reporterów. 12 ważnych odpowiedzi", inicjatywę Stowarzyszenia Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani"

Równolegle  głosowaniem mieszkańców, kapituła konkursowa wybierze w 10 kategoriach zwycięzców oraz laureata Grand Prix. Jury konkursowe ma również prawo przyznać Nagrodę Specjalną. Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie www.ngo.um.warszawa.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama