Nowy numer 43/2020 Archiwum

Radio WNET, a nawet JUŻ

Niemal cały dzień trwały czwarte urodziny radia WNET, obchodzone ze słuchaczami w dawnej fabryce wódek na Pradze. Był kiermasz produktów ekologicznych, koncerty, program na żywo i dziennikarze związani z rozgłośnią. A na koniec wspólne zdjęcie ze słuchaczami.

Radio Wnet pokazało, że jest naprawdę medium społecznościowym. Mimo niepogody, przy ul. Ząbkowskiej 27/31 na Pradze pojawiły się setki słuchaczy radia, którzy wraz z prowadzącymi audycje i dziennikarzami chciało świętować czwarte urodziny rozgłośni.

Od godz. 10.07 do 11.00 na żywo, w otoczeniu słuchaczy realizowano specjalny Poranek Wnet, który poprowadzili Katarzyna Adamiak-Sroczyńska oraz Krzysztof Skowroński. Po 11.00 na scenie królowały koncerty: z okazji premiery płyty "Ryszard Makowski w RadioWnet", występ zespołu Cheesecake, koncert bluesowy Zbigniewa Jędrzejczyka a na koniec Gospel Free Family.

Przez cały dzień można też było kupić ekologiczne produkty spożywcze z rejonu Ponidzia, w tym m.in. warzywa, owoce, nabiał, wędliny i miody. Po raz pierwszy odbył się także Jarmark Rowerowy (więcej na www.jarmarkrowerowy.pl). Ponadto odbyła się licytacja obrazów Zbigniewa Bohomolca, prac Dominiki Dubowik, była możliwość zakupienia w promocyjnych cenach płyt (m.in. z najlepszymi wywiadami Radia Wnet), bawełnianych toreb Radia Wnet, kalendarzy, zakładek, kubków oraz innych gadżetów związanych z radiem.

Radio WNET, a nawet JUŻ   "Portret rodzinny" słuchaczy radia Wnet Tomasz Gołąb /GN Na koniec wszyscy wystąpili na "rodzinnym" zdjęciu z ekipą Wnet.

Radio Wnet powstało jako polski serwis społecznościowy i otwarta platforma radiowa w 2009 roku. Założycielami byli: Krzysztof Skowroński, Grzegorz  Wasowski, Katarzyna Adamiak-Sroczyńska i Monika Makowska-Wasowska.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama