Nowy numer 43/2020 Archiwum

Spotkajmy się pod Kopernikiem

Marsze Życia i Rodziny odbędą się dziś w ponad stu polskich miastach. Warszawski marsz rusza o godz. 12 sprzed Pomnika Kopernika. W Ogrodzie Saskim wielki piknik rodzinny, grill i zabawy dla całej rodziny. A na zakończenie - koncert grupy stronaB.

Ósmy Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie sprzed pomnika Kopernika do Parku Saskiego. Tam odbędzie się piknik rodzinny. Ma być koncert, olbrzymie mydlane bańki i pokazy szczudlarzy.

Gry i zabawy dla całych rodzin potrwają do godz. 17. Zespół StronaB, który zagra o godz. 15 na finale Marszu, to pięcioosobowa grupa rockowa.  W kwietniu 2012 r. wygrała ogólnopolski konkurs Debiuty 2012 organizowany przez Dobre Miejsce, a kilka miesięcy później wydała swoją debiutancką płytę zatytułowaną „Dwa jabłka na Czereśni”.

- Spotykamy się przy kościele św. Krzyża o godz. 12. Wszystkie mamy spodziewające się potomstwa otrzymają specjalne body z logo marszu. W radosnym marszu afirmacji dla życia przejdą całe rodziny i wszyscy, którym bliskie są podobne wartości. Będziemy w ten sposób w Dzień Kobiet zachęcać także inne panie, by zostały mamami - mówi Jarosław Kniołek, koordynator marszu.

Podczas Marszu dla Życia i Rodziny zbierane będą podpisy pod projektem ustawy o ochronie i opiece nad rodziną. Powstanie tego projektu zapowiadano podczas Kongresu Polskiej Rodziny, który odbył się w kwietniu w Warszawie. Projekt ten dotyczy nowego sposobu finansowania świadczeń rodzinnych.

Na Marsz zaprasza m.in. Przemysław Babiarz:

Przemysław Babiarz zaprasza na koncert stronyB
Michał Kondrat

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama