Nowy numer 43/2020 Archiwum

Rozmowy "na śmierć i życie"

Dziennikarz Marcin Jakimowicz, kompozytor Michał Lorenc i polarnik Janek Mela będą mówić o tym, jak wyjść spod życiowych gruzów.

Dziennikarz "Gościa Niedzielnego" Marcin Jakimowicz będzie gościł 3 czerwca na Politechnice Warszawskiej wraz z dwójką bohaterów swojej najnowszej książki "Ciemno, czyli jasno". Książka jest zapisem 25 wywiadów z osobistościami życia publicznego, znanymi rekolekcjonistami, duchownymi. Z osobami, które bez wahania poszły za głosem powołania, dojrzewały do prawdziwej wiary latami lub - jak dawna modelka Anna Golędzinowska - przeżyły gwałtowne nawrócenie. To zapis wielu różnych dróg do Boga, który, niezależnie od tego, jak bardzo byłyby one zawiłe i dalekie od Jego planów, stoi przy człowieku, na wyciągnięcie ręki i cierpliwie czeka...

3 czerwca o godz. 19 w gmachu głównym politechniki (sala 219) kompozytor Michał Lorenc, polarnik Jasiek Mela oraz Marcin Jakimowicz będą mówić o swoim doświadczeniu Boga bliskiego, który odnajduje nas nawet w naszej największej ciemności. Spotkanie poprowadzi  Magdalena Korzekwa.

Na spotkanie wstęp wolny. Po jego zakończeniu będzie można kupić książkę Marcina Jakimowicza.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama