Nowy numer 49/2020 Archiwum

Jak oni śpiewają!

Afrykańska grupa ewangelizacyjna "Claret-Gospel" rozpoczyna koncerty w Polsce.

Ojcowie klaretyni z Wybrzeża Kości Słoniowej, gdzie pracują od ponad 23 lat, przyjechali do Polski z afrykańską grupą ewangelizacyjną „Claret-Gospel”. Zespół śpiewem i tańcem oraz świadectwem pokazuje, jak wielbi Boga Afryka. W Polsce koncertuje już po raz siódmy.

2 czerwca wystąpi w katedrze warszawsko-praskiej. Kolejne koncerty odbędą się: 5 czerwca po Mszy św. o godz. 10 w sanktuarium św. Andrzeja Boboli (ul. Rakowiecka 61); 6 czerwca po Mszy św. o 18.30 w parafii Dobrego Pasterza w Miedzeszynie (ul. Przewodowa 15/21); 7 czerwca po Mszy św. o godz.18 w parafii Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim (ul. Kościelna 1); 9 czerwca po Mszach św. w kościele akademickim św. Anny (ul. Krakowskie Przedmieście 68); 10 czerwca po Mszy św. o godz. 18 w sanktuarium ojców pijarów na Siekierkach (ul. Gwintowa 3); 12 czerwca po Mszy św. o godz. 18 w kościele MB Królowej Polski w Aninie (ul. Rzeźbiarska 46); 14 czerwca po Mszy św. o 18.30 w parafii Nawrócenia św. Pawła (ul. Kobielska 10); 16 czerwca w parafii św. Tomasza (ul. Dereniowa 12).

Tegoroczna trasa koncertowa zespołu potrwa do 11 września i wiedzie od Warszawy po Śląsk, Wrocław, Lublin, Częstochowę, Radom, Krynicę Zdrój, Włocławek, Stargard Szczeciński i Kamień Pomorski.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama