Nowy numer 28/2018 Archiwum

Rzeka Armii Krajowej

Kilkanaście zatopionych samochodów, zalana stacja benzynowa i ogromne korki. To skutki ulewy, która przeszła 9 czerwca nad Warszawą. Trasa Armii Krajowej, w obu kierunkach w ciągu kilku minut stała się nieprzejezdna, a pasażerowie, także z dziećmi musieli salwować się ucieczką. Wodociągowcy rozkładają ręce: wszystkie kanały i studzienki są pełne.

- Wjeżdżali, kiedy woda miała 10 centymetrów, a po chwili woda sięgała szyb. Nie dało się wyjechać - mówił jeden z obserwujących wydarzenia   - Wjeżdżali, kiedy woda miała 10 centymetrów, a po chwili woda sięgała szyb. Nie dało się wyjechać - mówił jeden z obserwujących wydarzenia Tomasz Gołąb /GN

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma