Nowy numer 48/2020 Archiwum

Odzyskać niedzielę dla rodziny

Supermarket po, albo nawet zamiast niedzielnej Eucharystii? Fundacja znana z organizacji Orszaku Trzech Króli proponuje rodzinny spacer z celebrytami - do Łazienek, posłuchać Chopina.

Fundacja Orszak Trzech Króli zaprasza 16 czerwca do udziału w nowym projekcie – „Bardzo Niedziela”. Początek na Placu Zbawiciela o godz. 11. Do udziału w tym wydarzeniu zostali zaproszeni także znani przedstawiciele świata mediów i artyści.

W niedzielę warszawska Fundacja, znana z organizacji ogólnopolskiego Orszaku Trzech Króli, zaprasza wszystkich mieszkańców wraz z bliskimi do wspólnego spaceru, którego zwieńczeniem będzie Koncert Chopinowski w Łazienkach Królewskich. Spacer rozpocznie się na Placu Zbawiciela przy kościele.

- Rosnące z dnia na dzień tempo życia w coraz większym stopniu wpływa na jakość spędzania czasu wolnego. Zależy nam na tym, żeby pierwszy dzień tygodnia był czymś więcej niż tylko kolejną kartką w kalendarzu – mówi Maciej Marchewicz, prezes Fundacji. - Zapominamy, że wystarczą małe gesty, aby niedziela była wyjątkowa: odświętny strój, rodzinny obiad czy uczestnictwo w życiu kulturalnym miasta. Projektem „Bardzo Niedziela” chcielibyśmy o tym przypomnieć.

Fundacja Orszak Trzech Króli powstała w 2010 roku. W 2012 roku Orszak  został nagrodzony przez kapitułę konkursu „Tulipany życia” w prestiżowej kategorii „Dzieło Kultury”. Fundacja planuje i realizuje projekty związane z szerzeniem wartości prorodzinnych i wspólnotowych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama