Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Nie tylko przy ołtarzu

Na co dzień pełnią służbę liturgiczną podczas Mszy św. i nabożeństw w ponad 200 świątyniach Warszawy i okolic. W sobotę spotkali się w Pruszkowie, by rywalizować w konkurencjach sportowych: piłce nożnej, biegach, rzutach do kosza, a nawet przeciąganiu liny. Kto wygrał?

Na Obiektach Sportowych "Znicz" przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie odbyła się XVI Parafiada Służby Liturgicznej Archidiecezji Warszawskiej oraz Finały Piłkarskiej Ligi Ministranckiej. 700 osób rywalizowało w biegach, piłce nożnej, rzucie piłką palantową i koszykową, skoku w dal i ringo. Rozegrano także finały piłkarskiej ligi ministranckiej.

Puchar Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego Kazimierza Kardynała Nycza za zajęcie pierwszego miejsca w ogólnej klasyfikacji otrzymała służba liturgiczna parafii św. Bartłomieja w Rybiu. Drugie miejsce zajęli ministranci parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Pyrach, trzecie miejsce przypadło parafii św. Maksymiliana Kolbego w Warszawie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma