Nowy numer 47/2020 Archiwum

Strefa Rodziny przy fontannach

Od najbliższej soboty, w każdy wakacyjny weekend, w godz. 11-18 czynna będzie Warszawska Strefa Rodziny. Na terenie Zespołu Ognisk Wychowawczych im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka” dzieci do 10. roku życia wraz z rodzicami będą mogły wylegiwać się na leżakach albo aktywnie spędzać czas na grach i zabawach sportowych, trampolinie, przy grach planszowych i konkursach.

- Zależy nam na tym, aby rodzice spędzali aktywnie czas z dziećmi i dlatego zorganizowaliśmy Strefę – mówi Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy. - Celem tej letniej atrakcji jest integracja rodzin poprzez wspólną zabawę i działania animacyjne.

Warszawska Strefa Rodziny to miejsce spędzania czasu razem z dzieckiem. Dla rodziców i dzieci będzie wiele atrakcji, m.in. gry i zabawy sportowe, turnieje piłki nożnej, siatkówki, szaleństwa na trampolinie pod okiem doświadczonych animatorów, gry planszowe, konkursy plastyczne. W Warszawskiej Strefie Rodzica będzie również Strefa Relaksu, czyli leżaki i koce. Zaproszone są szczególnie dzieci w wieku do 10 lat z opiekunami. Udział w zajęciach Warszawskiej Strefy Rodziny jest bezpłatny.

Dodatkowo, w różne weekendy, animatorzy zaproszą do wspólnych gier, zabaw i zajęć w takich obszarach tematycznych, jak „Fabryka pomysłów”, „Rodzina Tuwima”, „Rodzinne malowanki”, „Dla każdego coś miłego”, „Morska przygoda”, „Wakacyjny klub podróżnika”, „Śpiewać każdy może”, „Zakręć się”, „Prawdziwi przyjaciele są wśród nas”.

Wejście tylko od strony Multimedialnego Parku Fontann, naprzeciwko „pluskowiska”. Warszawska Strefa Rodziny będzie działać od 29 czerwca do 31 sierpnia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama