Nowy numer 33/2018 Archiwum

Zobacz także

 • toomas
  06.07.2013 10:51
  Dobrze, że odbywają się takie rekolekcje.
  P.S. Redakcjo - na końcu tekstu powinno być: "Święta Mario (...)".
  doceń 3
 • Ks.Marek
  06.07.2013 12:24
  Daj Boże, by modlitwa, której prowadzącym będzie tez o. Bashobora wyjednała proszącym w niej i całemu Kościołowi potrzebne łaski.

  Nie mniej, domagam się uczciwego, pozbawionego dwuznaczności przekazu. Lead artykułu zawiera manipulację, przekłamanie:

  Stadion Narodowy to nie świątynia - to raz.

  Po drugie, słowa:

  "My chcemy więcej Ciebie, więcej miłości Twej"... I już wiadomo, Kto jest na Stadionie Narodowym najważniejszy. I dla Kogo - przyjechali z całego niemal kraju, wierni."

  wg mnie również wprowadzają dysonans. Mało konkretnie wskazują na Osobę Syna Bożego, jednocześnie kierując myśl czytelnika ku o. Bashobora.

  Być może to tylko moje odczucia. Nie mniej, uważam, że należy zawsze wyraźnie stawiać akcenty, dawać jasny przekaz tego, co i komu się chce komunikować.
  doceń 3
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma