Nowy numer 28/2018 Archiwum

Stadion na kolanach

Bądź uwielbiony Jezu, kóry nas dotykasz i uzdrawiasz...

Po Eucharystii, którą koncelebrowało ponad pół tysiąca kapłanów z Polski i z zagranicy oraz po wieczornym posiłku na płycie Stadionu Narodowego rozpoczęła się adoracja Najświętszego Sakramentu.

- Witamy Cię nasz Zbawicielu. Jezu bądź błogosławiony w tej wieczornej modlitwie - mówił ks. Rafał Jarosiewicz z koszalińskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.

- Dotknij mojego serca Panie, dotknij mojego umysłu, dotknij mojego ciała o Panie, a ja będę wówczas cały odnowiony. Uzdrów mnie Panie - śpiewał przed Najświętszym Sakramentem o. Bashobora.

Potem zaś klęcząc dodał: - Jezus jest duchem dającym życie. Widzimy Go teraz w hostii. To on będzie Tobie udzielał swojej potężnej mocy. Powiedz mu tylko: ja wierzę!. Powiedz: przyjdź, przemieniaj moje życie. Dotykaj naszych ciał Panie, a zostaniemy utuleni miłością Ojca.

Podczas adoracji o. Bashobora wypowiadał słowa poznania, które pokazują, jak Pan dotykał uczestników spotkania. Wspomniał o dziecku, które było w niebezpieczeństwie, a teraz odzyskało zdrowie, dziecku któremu wróciła władza w nogach, o zalęknionych, którym Pan mówi: "Nie lękajcie się", o osobach uleczonych z ukrytego gniewu, uzdrowionych z wirusowego zapalenia wątroby. Mówił o fotoreporterze, który przyjechał na to spotkanie tylko z obowiązku zawodowego, a tymczasem Jezus dotknął jego rodzinę. Modlitwą rekolekcjonista objął każdy etap życia modlących się na stadionie: od momentu poczęcia, które mogło być naznaczone cierpieniem dziecka niechcianego.

Modlitwom towarzyszyły demonstracje złego ducha. Osobom nim dotkniętym na miejscu pomoc nieśli księża egzorcyści.

- Jezus jest tu panem i uzdrawia cię z każdej męki, której doświadczałeś w swoim życiu. Wpatruj się w Jezusa, obecnego na ołtarzu, a doświadczysz pokoju, którego wcześniej nie zaznałeś - mówił kapłan.

Adoracyjne śpiewy i modlitwy potrwają na Stadionie Narodowym do godz. 22.

Jak wielokrotnie podkreślał dziś prowadzący rekolekcje ks. John Bashobora, to nie kapłan uzdrawia, ale Bóg. Duch Boży działa z wielką mocą, gdy człowiek otworzy na Jezusa swoje serce, wyzna grzechy w sakramencie pokuty i z wiarą oczekuje Bożych łask. Bo każdy, kto w Niego wierzy nie będzie zawiedziony.

Na stronie: www.jezusnastadionie.pl znajduje się e-mail dla osób, które po spotkaniu chcą dać świadectwo uzdrowienia z chorób, zniewoleń, a także z uzdrowienia duchowego. Jednocześnie organizatorzy proszą, żeby osoby, które poczują się dotknięte przez Jezusa podczas sobotniego spotkania, nie rezygnowały z lekarstw i kuracji. Mogą to zrobić dopiero wtedy, gdy uzdrowienie zostanie potwierdzone przez lekarza.

Więcej na temat spotkania na Stadionie Narodowym znajdziesz TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

  • operator
    07.07.2013 08:06
    Czy redakcja GN wie gdzie mozna ogladnąć relację z tych rekolekcji? bo w "dobremedia"nie udało się (zbyt wielu oglądajacych).Myslę że zainteresowanych tymi rekolekcjami jest bardzo wielu ludzi bo przeciez nie wszyscy mogli byc na stadionie.
    doceń 4
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma