GN 32/2018 Archiwum

Układają asfalt na ul. Jana Pawła II

Metro Warszawskie i AGP Polska rozpoczęły wylewanie asfaltu na ulicy nad wybudowaną stacją ONZ. Od poniedziałku odetchną kierowcy i piesi.

Metro Warszawskie i AGP Polska poinformowały, że w czwartek 11 czerwca rozpoczęło się układanie warstw asfaltu na wschodniej jezdni ronda ONZ. Po zakończeniu remontu nawierzchni, w poniedziałek 15 czerwca od godzin porannych nastąpi przywrócenie ruchu samochodów wokół ronda na jezdni wschodniej w osi południe-północ.

Jednocześnie umożliwi to Tramwajom Warszawskim rozpoczęcie prac przy przywracaniu docelowego układu torowego i trakcji tramwajowej na rondzie ONZ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma