Nowy numer 28/2018 Archiwum

Ewakuacja w biurowcach

Straż Pożarna poinformowała o konieczności sprawdzenia pirotechnicznego budynków przy Rondzie Jazdy Polskiej oraz przy Rondzie Radosława. Jedna z firm dostała informację o podłożeniu bomby w ich siedzibie.

- Akcja właśnie się zakończyła. Nie znaleziono żadnych ładunków wybuchowych - informuje mł. kpt. Michał Konopka ze Straży Pożarnej w Warszawie.

Przy ul. Polnej 11 ewakuowano cały budynek. Na czas akcji musiało go opuścić ok. 2000 osób. 400 osób ewakuowano także z budynku przy ul. Jana Pawła 80. Tam również nie znaleziono żadnych śladów materiałów wybuchowych.

- Wygląda to na kolejny głupi żart - komentuje mł. kpt. Michał Konopka.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma