Nowy numer 4/2021 Archiwum

Pierwsza godzina gratis

30 sierpnia pierwsza godzina jazdy rowerem Veturilo jest za darmo. Druga kosztuje złotówkę. Uchwalę w tej sprawie podjęła Rada m.st. Warszawy.

- Zachęcam wszystkich mieszkańców do korzystania z naszego systemu wypożyczalni rowerów. Urodzinowe obchody Veturilo są do tego doskonałą okazją. Staram się, żeby rowerzyści mogli jeździć po stolicy w jak najbardziej komfortowych warunkach i korzystali z rowerów w codziennej drodze do pracy - powiedział prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz.

30 sierpnia bezpłatna będzie pierwsza godzina wypożyczenia, a nie 20 minut, jak dotychczas. Za drugą godzinę trzeba będzie zapłacić tylko "złotówkę". Pozostałe opłaty się nie zmienią. Rowery, według preferencyjnych stawek, będzie można wypożyczać przez całą dobę, od 00.00 do 23.59. Wypożyczający znajdą w koszykach płytę - niespodziankę.

W ramach urodzin Veturilo będzie można wybrać się do parku Fontann na Podzamczu. Impreza zacznie się o godz. 19 od występu Meli Koteluk i zespołu OCN, a skończy multimedialnym pokazem fontann. Na urodzinowy koncert będzie można wejść tylko z zaproszeniem pobranym ze strony Veturilo. Trzeba je wydrukować i zabrać ze sobą lub pokazać na ekranie telefonu czy tabletu.

Z Warszawskiego Roweru Publicznego Veturilo, korzysta na co dzień już ponad 144 tysiące osób. Rowery były już wypożyczane ponad 1,6 mln razy.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama