Nowy numer 48/2020 Archiwum

Echo stadionu w katedrze praskiej

Ekipa "Jezus na Stadionie", która organizowała rekolekcje z o. Johnem Bashoborą na Stadionie Narodowym zaprasza ponownie. Tym razem na uwielbienie Jezusa w katedrze praskiej.

- Zapraszamy na to spotkanie szczególnie osoby z Warszawy i okolic. Pragniemy, aby pełne mocy doświadczenie wspólnej modlitwy trwało w nas nadal. Pragniemy otwierać się jeszcze bardziej na działanie Ducha Świętego. Chcemy uczyć się modlić i wspólnie wzrastać w świętości - zachęcają organizatorzy, czyli ekipa rekolekcji "Jezus na Stadionie".

Na 21 września o godz. 20 w katedrze warszawsko-praskiej zaproszeni są szczególnie ci, którzy uczestniczyli w rekolekcjach na stadionie, 6 lipca br. Ale nie tylko.

- Już dziś zaplanuj ten dzień tak, by móc razem z nami chwalić Pana! Powiadom rodzinę i przyjaciół, którzy razem z Tobą. Niech kościół katedralny wypełni się tego wieczoru hymnem chwały na cześć naszego Boga!- proszą organizatorzy.

W tym samym czasie w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego na Ursynowie trwać będzie II Kongres Nowej Ewangelizacji pod hasłem „Obudzić olbrzyma – nowa ewangelizacja w parafii”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama