Nowy numer 3/2021 Archiwum

Zatrzymaj gender

– Moglibyśmy w pełni cieszyć się tymi świętami, gdyby nie widmo ideologii gender – mówią przedstawiciele ruchów diecezji warszawsko-praskiej, inicjując adwentową akcję modlitewno-informacyjną: „Stop dla gender – TAK dla planu Boga!”.

Dzięki temu, że Maryja odpowiedziała „tak – fiat – niech mi się stanie” na Boży plan zbawienia, dzięki temu, że Józef uczynił tak, jak mu polecił anioł Pański, przeżywamy od ponad dwóch tysięcy lat najbardziej rodzinne święta – święta Bożego Narodzenia.

Ojciec, matka, dzieci, dziadkowie, dalsza rodzina, czasem także przyjaciele i ta jedyna niepowtarzalna atmosfera ciepła, miłości i bliskości Boga. Każdy z nas cieszy się już na to przeżycie, oczekuje go, mimo że nie zawsze wszystko w życiu codziennym ma tak radosną tonację. I moglibyśmy w pełni cieszyć się tymi świętami, gdyby nie widmo ideologii gender, której propagatorzy nie ukrywają, że chodzi im o zniszczenie rodziny, o seksualizację dzieci i młodzieży, o „genderowe” myślenie społeczeństwa – przekonują inicjatorzy akcji, apelując, by do naszej codziennej modlitwy rodzinnej, w Jerycha Różańcowe, do modlitwy wspólnot i grup dołączyć intencję błagalną o przezwyciężenie ideologii gender i o zdecydowane TAK wszystkich wierzących dla planów Boga.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama