Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zatrzymaj gender

– Moglibyśmy w pełni cieszyć się tymi świętami, gdyby nie widmo ideologii gender – mówią przedstawiciele ruchów diecezji warszawsko-praskiej, inicjując adwentową akcję modlitewno-informacyjną: „Stop dla gender – TAK dla planu Boga!”.

Dzięki temu, że Maryja odpowiedziała „tak – fiat – niech mi się stanie” na Boży plan zbawienia, dzięki temu, że Józef uczynił tak, jak mu polecił anioł Pański, przeżywamy od ponad dwóch tysięcy lat najbardziej rodzinne święta – święta Bożego Narodzenia.

Ojciec, matka, dzieci, dziadkowie, dalsza rodzina, czasem także przyjaciele i ta jedyna niepowtarzalna atmosfera ciepła, miłości i bliskości Boga. Każdy z nas cieszy się już na to przeżycie, oczekuje go, mimo że nie zawsze wszystko w życiu codziennym ma tak radosną tonację. I moglibyśmy w pełni cieszyć się tymi świętami, gdyby nie widmo ideologii gender, której propagatorzy nie ukrywają, że chodzi im o zniszczenie rodziny, o seksualizację dzieci i młodzieży, o „genderowe” myślenie społeczeństwa – przekonują inicjatorzy akcji, apelując, by do naszej codziennej modlitwy rodzinnej, w Jerycha Różańcowe, do modlitwy wspólnot i grup dołączyć intencję błagalną o przezwyciężenie ideologii gender i o zdecydowane TAK wszystkich wierzących dla planów Boga.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma