GN 24/2018 Archiwum

Oddychamy po Ksawerym

Sytuacja pogodowa na Mazowszu wróciła do normy; noc minęła spokojnie, drogi są przejezdne, pociągi kursują bez utrudnień, ale nadal kilkuset odbiorców pozostaje bez prądu - poinformowała rzeczniczka wojewody mazowieckiego Ivetta Biały.

- Noc w województwie mazowieckim minęła spokojnie. Jeśli chodzi o interwencje strażackie, nie było ich więcej niż zwykle. Podobnie, jeśli chodzi o służby energetyczne - powiedziała Ivetta Biały.

Dodała, że nadal kilkuset odbiorców pozostaje bez prądu, ale - jak podkreślają energetycy - nie są to liczby większe niż zwykle o tej porze roku.

Zapewniła, że wszystkie drogi są przejezdne, bez utrudnień kursują pociągi.

Przerwy w dostawie prądu spowodowane były silnym wiatrem i opadami śniegu - w ich wyniku najbardziej ucierpiała centralna i zachodnia część województwa.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma