Nowy numer 33/2018 Archiwum

Bisy, tort i łzy

Wzruszona Antonina Krzysztoń dziękowała fanom za wierność i częstowała jubileuszowym tortem podczas koncertu w "Dobrym Miejscu"

Ponad 300 osób świętowało z Antoniną Krzysztoń 30-lecie pracy artystycznej. Pieśniarka uczciła jubileusz sentymentalnym koncertem w "Dobrym Miejscu" na Bielanch. Przy pełnej sali bardzo wzruszona Tośka dziękowała publiczności, dziwiąc się, że "tak szybko minął jej ten czas".

Koncert zapowiadała dziennikarka Radia Warszawa Randa Ombach, przyjaciółka artystki. Były bisy, a po koncercie specjalny jubileuszowy tort z dedykacją, wręczony przez Michała Guzka.

Po koncercie na spotkanie z artystką czekała długa kolejka chętnych do zdobycia autografu i indywidualnych rozmów. W imieniu Tośki tortem częstował Marcin Królak, a  pierwsze kawałki pokroiła sama pieśniarka.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma