Nowy numer 33/2018 Archiwum

Gaz przy Centralnym

Ulatniający się gaz zmusił służby do zamknięcia połączenia między Dworcem Centralnym i Złotymi Tarasami. Unieruchomiona została także pętla autobusowa między nimi.

Ulatniający się gaz poczuli wyraźnie pasażerowie i okoliczni handlowcy późnym wieczorem. Ok. godz. 19 zgłoszenie o awarii dotarło do miejskich służb. Na miejscu pracowali strażacy, policjanci i pogotowie gazowe, próbując zlokalizować wyciek gazu. Zamknięta została dla ruchu część ulicy Emilii Plater oraz przejście podziemne w stronę Dworca Centralnego. Odcięto także gaz w kilku okolicznych blokach. W zagrożonym tunelu wyłączono elektryczność. Ewakuowano także około 500 osób: personel sklepów i pasażerów.

Przed godziną 22 przywrócono ruch na ul. Emilii Plater oraz w przejściach podziemnych. Służby zlokalizowały miejsce wycieku gazu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma