Nowy numer 4/2021 Archiwum

Gdzie jeszcze się ogarnąć?

To niemal ostatnia chwila, żeby odprawić rekolekcje adwentowe. Gdzie to można jeszcze zrobić? Wasze propozycje rekolekcji w okolicach Warszawy nadsyłajcie na adres: warszawa@gosc.pl. Z przyjemnością zaprosimy innych.

  • W kościele środowisk twórczych św. Alberta i św. Andrzeja na pl. Teatralnym 20, rekolekcje adwentowe rozpoczną się 15 grudnia.
  • W parafii św. Dominika na Służewie nauki rekolekcyjne głoszone będą w niedzielę (15 grudnia) na Mszach św. o godz. 7, 8.30, 9, 11, 12.30 i 17. W kolejne dni (od poniedziałku do środy, 16-18) - nauki na Mszach św. o godz. 6 (Roraty), 12, 18 i 19.30. Wygłosi je o. Szymon Popławski OP.
  • Od III niedzieli Adwentu do wtorku 17 grudnia rekolekcje odbędą się także w parafii Wszystkich Świętych na pl. Grzybowskim 3/5.
  • Ks. Jerzy Pałucki z KUL prowadzi rekolekcje adwentowe w parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus, ul. Rybnicka 27. A 21 grudnia od godz. 20 przeprowadzony zostanie wieczór konfesjonałów, podczas którego będzie można dostąpić sakramentu pokuty.
  • Na rekolekcje adwentowe zaprasza też Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W sobotę (14 grudnia) i niedzielę w Auli Schumanna przy ul. Wóycickiego 1/3, na terenie kampusu UKSW odbędzie się szereg konferencji rekolekcyjnych, którym towarzyszyć będą także modlitwy, różaniec i Msze Święte( o 10.00 w sobotę i o 14.00 w niedzielę). Spowiedź rekolekcyjna przewidziana jest pomiędzy godzinami 15 i 17. Rekolekcje poprowadzi ks. Artur Dylewski.

Propozycje rekolekcji można nadsyłać na adres: warszawa@gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama