GN 28/2018 Archiwum

Uwaga: oszust

Warszawska kuria ostrzega przed podającym się z księdza oszustem, zbierającym datki na sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Doniecku.

Na stronie kurii archidiecezjalnej warszawskiej opublikowano komunikat ostrzegający przed podającym się za księdza oszustem, zbierającym datki na budowę sanktuarium na Ukrainie lub na Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie i Osobom Niepełnosprawnym SPIRION.

"Na terenie Archidiecezji Warszawskiej ponownie pojawił się podający się za księdza oszust. Twierdząc, że jest księdzem diecezjalnym bądź benedyktynem (o. Adeodat), zbiera pieniądze na rzecz dobroczynnego stowarzyszenia pomocy niepełnosprawnym lub na "Projekt Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Doniecku". W przypadku prób kontaktu, wszystkich księży prosimy o ostrożność i powiadomienie policji" - brzmi komunikat podpisany przez ks. Przemysława Śliwińskiego, rzecznika prasowego archidiecezji warszawskiej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma