Nowy numer 28/2018 Archiwum

Bierzcie i rysujcie

Diecezja warszawsko-praska ogłosiła konkurs na logo diecezjalnych Światowych Dni Młodzieży. Ma być proste i wzbudzać pozytywne emocje.

Diecezjalne Centrum Światowych Dni Młodzieży ogłosiło konkurs na logo Tygodnia w Diecezji Warszawsko-Praskiej, który odbędzie się w ramach ŚDM Kraków 2016. 
- Zapraszamy do udziału wszystkich młodych – duchem i ciałem! Logo powinno być kolorowe, radosne, proste i łatwe do zapamiętania oraz nawiązywać do haseł: Betlejem, Diecezja Warszawsko-Praska, Światowe Dni Młodzieży (Tydzień w Diecezji), „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią”, rok 2016 - wyliczają organizatorzy.

Prace w formie elektronicznej można przesyłać na adres: florianska3@gmail.com do 9 lutego. Zostaną one opublikowane na stronach: www. florianska3.pl oraz na Facebooku Duszpasterstwa Młodzieży: www.facebook.com/florianska3. Data ogłoszenia wyników – 13.02.2014. Dla zwycięzcy konkursu przewidziana jest atrakcyjna nagroda.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma