Nowy numer 28/2018 Archiwum

Znajdź swoją zniżkę

W internecie można już korzystać z katalogu zniżek przygotowanych dla posiadaczy Kart Warszawiaka i Kart Młodego Warszawiaka.

Ile zaoszczędzisz w teatrze, a ile na basenie? Osoby posiadające Kartę warszawiaka lub Kartę młodego warszawiaka, oprócz zniżek na bilety komunikacji miejskiej, od 2014 roku mogą korzystać również z innych ulg i preferencji, przyznanych przez przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, instytucje i podmioty gospodarcze. Aktualny katalog ofert znajduje się na stronie: http://karta.um.warszawa.pl/katalog. Wśród nich na przykład 20 proc. rabatu na książki dla dzieci i młodzieży wydane przez Centrum Myśli Jana Pawła II.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma