Nowy numer 44/2020 Archiwum

Muzyka z przesłaniem

Impreza towarzysząca Koncertowi Debiuty 2014 odbędzie się w Dobrym Miejscu na Bielanach. Szansę zaprezentowania repertuaru mają zespoły muzyczne, chóry i schole parafialne.

Przesłuchania wykonawców odbędą się 7 i 8 lutego w godz. 10-16. Kolejny Przegląd Chrześcijańskie Granie to szansa na nagrody i wyróżnienia dla najlepszych chórów i scholi, ale także większych zespołów muzycznych. Zgłoszenia do biura organizacyjnego można jeszcze przesyłać do 27 stycznia. Publiczność występom może przysłuchiwać się za darmo.

Najlepsze zespoły otrzymają nagrody, które zostaną wręczone podczas Debiutów 2014, 2 marca. Wówczas, podczas koncertu, któremu od ubiegłego roku patronuje zmarła w 2010 r. Monika Brzoza (przez wiele lat organizowała m.in. spotkania modlitewne, kursy czy koncerty ewangelizacyjne) zaprezentują się cztery zespoły: 33, Albo i Nie, Mocni w Wierze oraz Acoustic Praise. Gwiazdą koncertu będzie Kanaan - zdobywca nagrody jury oraz publiczności koncertu Debiuty 2013.

Pomysł koncertu Debiuty zrodził się na początku 2011 r. Organizatorami koncertu od samego początku jest sklep Chrześcijańskie Granie i Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury.

W jury koncertu Debiuty 2014 zasiądą: Marcin Jakimowicz („Gość Niedzielny”), Katarzyna Goszcz („Radio Warszawa”) czy Darek Ciszewski („Muzyczne Dary”).

Koncert Debiuty 2014 finansowany jest z dobrowolnych wpłat. 16 lutego w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP na Wrzecionie odbyła się  jedna ze zbiórek, z której fundusze zostaną przekazane na organizację koncertu. Organizatorzy proszą więc o wsparcie wydarzenia poprzez wpłaty na konto Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl z dopiskiem „DEBIUTY”. Więcej informacji na stronie www.koncertdebiuty.pl oraz w najnowszym numerze "Gościa Niedzielnego".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama