Nowy numer 3/2021 Archiwum

Zacznij dobrze Wielki Post

Ruszyły rekolekcje wielkopostne. Gdzie można skorzystać z nich najwcześniej? Kto je poprowadzi?

  • Parafia św. Wincentego Ferreriusza w Borzęcinie Dużym, ul. Warszawska 822. Rekolekcje od środy popielcowej do niedzieli 9 marca. Spowiedź: od czwartku do soboty w godz. 8.45-13 i 17-19.
  • Rekolekcje wielkopostne "Stał się ubogim, aby wzbogacić nas swoim ubóstwem" od 6 do 8 marca w kościele św. Marcina przy ul. Piwnej 9/11 głosi biskup Grzegorz Ryś. Początek: czwartek o godz. 18.30. Codziennie Msza św. z homilią, konferencja i adoracja.
  • Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo zaprasza wszystkich studentów na radiowe rekolekcje wielkopostne zatytułowane: "Po trudach do celu". Zmaganie się z własnymi słabościami, lęki i trudności przy wchodzeniu w dorosłość to tylko niektóre zagadnienia, które poruszy o. Norbert Kuczko dominikanin. Rekolekcji będzie można słuchać przez 6 niedziel Wielkiego Postu o godz. 9.50 na antenie Akademickiego Radia Kampus 97,1 FM oraz po emisji na stronach internetowych Soli Deo. Więcej informacji na facebookowej stronie audycji REFLEKtor, w ramach której odbędą się te rekolekcje.
  • Rekolekcje Akademickie na UKSW 22 i 23 marca (Aula Schumana Auditorium Maximum ul. Wóycickiego 1/3) poprowadzi ks. Dawid Wasilewski
  • Rekolekcje akademickie (parafia p.w. św. Dominika na Służewie) w dniach 23-26 marca poprowadzi ks. Mirosław „Malina” Maliński - duszpasterz akademicki z Wrocławia.
  • W archikatedrze św. Jana Chrzciciela rekolekcje rozpoczną się w niedzielę 30 marca na Mszach św. o godz. 9.30, 11, 12.30, 18, 19, 21. W kolejne dni, do czwartku 3 kwietnia, nauki rekolekcyjne podczas Mszy św. o godz. 10 i 19.
  • Rekolekcje akademickie u dominikanów na Freta 10 w dniach 6-9 kwietnia poprowadzi o. Roman Bielecki OP
  • W  akademickim kościele św. Anny rekolekcje zaplanowano od 6 do 9 kwietnia. Wygłosi je ks. Michał Muszyński.
  • Parafia Wszystkich Świętych, pl. Grzybowski 3. Rekolekcje parafialne od 6 do 9 kwietnia wygłosi ks. dr Robert Skrzypczak.

Podzielmy się tym, co dobre. Terminy rekolekcji można nadsyłać do redakcji e-mailem na adres: warszawa@gosc.pl.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama