Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zobacz także

 • cyrkowiec
  16.03.2014 12:42
  "Adwokaci diabła", a przepraszam, niewolnicy pieniądza. Pustogłowe owieczki nad przepaścią.Sprzedawczyki swojego i cudzego życia za drobne moniaki.Pseudointelektualiści uczący dzieci aby zabijały własne dzieci. Ograniczeni liberałowie, których szczytem istnienia jest nowy samochód, mieszkanie,lodówka... Chwalipięty facebookowe. Modlący się do suszi i carpaccio. Itd.,itp.'itd...
  JEZUS pokazał kierunek ewolucji człowieka.
  Zamknięte serca i umysły nigdy nie doświadczą miłości. Umrą puści.
  doceń 1
 • zuza
  25.03.2014 10:25
  jak popatrzyłam na te zdjęcia to ogarnęła mnie trwoga,bo ja wychowuję moje dzieci w zupełnie innym swiecie,przekazuję im całkowicie odmienne wartości.Boję się więc jak kiedyś moje dzieci odnajdą się w tak zepsutym świecie.Już teraz są czasami wyśmiewane,że nie są trendi.
  doceń 3
 • ania
  01.04.2014 09:22
  to ma być równość? oburza mnie fakt, że to kobiece, zdeformowane torsy nabijają na pale i się z nimi obnoszą; dla mnie to jawne pokazanie czym ma się stać kobieta - kukłą na patyku
  doceń 1
 • wojtass
  03.04.2014 10:19
  jacy oni są żałosni, jawnie dążą do zabijania dzieci,do odsuwania się kobiet od rodziny " w szczytnym celu równosci" a jak patrze na zdjęcia to są tam rodzice z małymi dziecmi... dlaczego nie dokonali aborcji i mecza się z dziecmi ? gdzie ich równosc?
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma