Nowy numer 44/2020 Archiwum

Rekolekcje wielkopostne

Dla rodziców zbuntowanych nastolatków, dla niepełnosprawnych, dla medyków i zwykłych grzeszników.

Rekolekcje akademickie na UKSW 22 i 23 marca (aula Schumana Auditorium Maximum, ul. Wóycickiego 1/3) poprowadzi ks. Dawid Wasilewski.

Rekolekcje akademickie (parafia pw. św. Dominika na Służewie) od 23 do

26 marca poprowadzi ks. Mirosław „Malina” Maliński - duszpasterz akademicki z Wrocławia.

Rekolekcje dla rodziców nastolatków "Bunt na pokładzie" odbędą się w parafii Miłosierdzia Bożego (ul. Ateńska 12, Kaplica Całunu Turyńskiego) 29 marca. Rekolekcje rozpoczną się o godz. 9, a zakończą o godz. 20. Koszt uczestnictwa: 40 zł od jednej osoby, w co wliczone są koszty obiadu (zupa + drugie danie) oraz koszty związane z organizacją rekolekcji. W programie m.in. konferencje "Jesteś bardzo dobrym rodzicem i masz prawo do błędów", "Młody człowiek w gąszczu autorytetów czyli walka o tożsamość", "Bunt młodych, czyli Bóg walczy razem z Tobą o szczęście Twojego dziecka", warsztaty oraz Msza święta z modlitwą o odnowienie relacji rodzice - zbuntowane dzieci.

Rekolekcje wielkopostne dla niepełnosprawnych odbędą się w trzy kolejne niedziele: 30 marca, 6 oraz 13 kwietnia. Rekolekcyjne spotkania odbywać się będą w dolnym kościele parafii pw. Nawrócenia św. Pawła Ap. przy ul. Kobielskiej o godz. 16. Myśl przewodnia rozważań: "Zaufać na nowo Panu Bogu". Rekolekcje poprowadzi ks. Andrzej Kowalski. Każdego dnia Msza św. będzie połączona ze śpiewem Gorzkich Żali i z nauką dla rodziców i wolontariuszy, po której nastąpi krótka agapa i nauka dla niepełnosprawnych. Na zakończenie rekolekcji 13 kwietnia, po nabożeństwie - świąteczna agapa. Spowiedź: 6 kwietnia od godz. 15 w dolnym kościele.

W archikatedrze św. Jana Chrzciciela rekolekcje rozpoczną się w niedzielę 30 marca na Mszach św. o godz. 9.30, 11, 12.30, 18, 19, 21. W kolejne dni, do czwartku 3 kwietnia, nauki rekolekcyjne podczas Mszy św. o godz. 10 i 19.

Rekolekcje dla środowisk medycznych pod hasłem "Duchowe recepty dla medyków" poprowadzi ordynariusz warszawsko-praski abp Henryk Hoser. Odbędą się 5 i 6 kwietnia o godz. 17 w podziemiach katedry św. Floriana na Pradze.

Rekolekcje akademickie u dominikanów na Freta 10 od 6 do 9 kwietnia poprowadzi o. Roman Bielecki OP.

akademickim kościele św. Anny rekolekcje zaplanowano od 6 do 9 kwietnia. Wygłosi je ks. Michał Muszyński.

W parafii Wszystkich Świętych, pl. Grzybowski 3, rekolekcje parafialne od 6 do 9 kwietnia wygłosi ks. dr Robert Skrzypczak.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama