Nowy numer 25/2018 Archiwum

Warszawskie Dni Rodzinne

To był prawdziwy weekend atrakcji dla dzieci. Oferta Warszawskich Dni Rodzinnych była zróżnicowana. Coś dla swoich pociech mogli znaleźć zarówno rodzice niemowlaków, jak i nastolatków.

Warsztaty ceramiczne, wyrabianie glicerynowych mydełek czy woskowych świec. Nauka języków obcych, tańca, jazdy na łyżwach i pływania. A także potyczki z matematyką, komputerami, fizyką czy montaż dźwięku. To tylko niektóre z atrakcji, jakie na rodziny z dziećmi czekały w miniony weekend w Warszawie i okolicach.

Prawie wszystkie atrakcje były bezpłatne dla uczestników. W niektórych przypadkach wymagane było posiadanie karty warszawiaka, a przy jej braku organizatorzy pobierali opłatę w wysokości 2 zł. Projekt współfinansowało miasto stołeczne Warszawa. Wstęp na zajęcia wymagał wcześniejszej rejestracji internetowej.

W internecie można było też głosować na najbardziej przyjazne dziecku miejsce w Warszawie. Konkurs odbywał się w kilku kategoriach: „zajęcia dodatkowe i hobby”, „placówki gastronomiczne”, „zdrowie i uroda”, „na wyjazd” i „kultura i rozrywka”.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma