GN 2/2021 Archiwum

Festiwal Dobrego Kina

29 marca rusza kinowy festiwal na Bielanach. W dobrym Miejscu będzie można zobaczyć "Największy z cudów", "Home Run" oraz po raz pierwszy w Polsce - "Flywheel".

29 marca o godzinie 15 w Katolickim Centrum Kultury „Dobre Miejsce” wejście B przy ul. Dewajtis 3 w Lesie Bielańskim rozpocznie się „Festiwal Dobrego Kina”. Podczas festiwalu zaprezentowane zostaną 3 filmy. O 15.00 pokazany zostanie animowany film o Eucharystii „Największy z cudów”, na który zaproszeni są rodzice z dziećmi od 7. roku życia. W filmie głosu postaciom użyczają min. Maciej Musiał i Radosław Pazura. Film jest premierą kinową na Bielanach. O 17.00 prezentowany będzie , pokazywany już po raz pierwszy w Polsce w październiku w Dobrym Miejscu, i cieszący się dużym zainteresowaniem „Home Run”. O godz. 19.30 odbędzie się polska premiera kinowa filmu "Flywheel", historii Jay’a, który poruszony przez Boga zmienia swoje podejście do biznesu, a jego uczciwość, wierność i bezgraniczne zaufanie Bogu zostają mu w niesamowity sposób wynagrodzone.

Festiwal Dobrego Kina   Logo Dobrego Miejsca Tomasz Gołąb /GN „Home Run” i "Flywheel" to produkcje filmowe twórców m.in. Fireproof (Ognioodporny), October Baby (Październikowe dziecko), Facing The Giants (Boska interwencja) i Courageous (Odważni). Wszystkie filmy będą poprzedzone wstępem dziennikarki pani Doroty Kołodziejczyk. Bilety do kupienia w sklepie Chrześcijańskie Granie. Kupując karnet na 3 filmy jeden film za darmo! Więcej informacji na stronie www.dobremiejsce.org.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama