GN 24/2021 Archiwum

Wiosenny Narodowy

Fitness, rolki, paintball, ścianka wspinaczkowa i wiele innych atrakcji - wiosenny sezon sportowy rusza pełną parą na Stadionie Narodowym.

Zimowy Narodowy, czyli weekendowe szaleństwa na lodowisku na Stadionie Narodowym odniosły niebywały sukces. Czas na powtórkę. Już od 22 marca, miasto i operator stadionu zapraszają do udziału w wiosennych zajęciach. A jest w czym wybierać.

Można będzie wziąć udział w treningach fitness, które poprowadzą trener personalny Lefteris Kavoukis i Mistrz Polski w aerobiku sportowym Tomasz Choiński. Zajęcia prowadzone będą w godzinnych turach, od godz. 10 do 20 w soboty (22 marca i 29 marca) i od godz. 10 do 18:30 w niedziele (23 marca i 30 marca). A w tygodniu od 24 do 28 marca od 17.30 do 21.30.

Dla energicznych i szybkich obok stadionu przygotowano boisko do speed paintballu, strzelnicę, a także siedmiometrową ściankę wspinaczkową. Łyżwy warto zamienić na rolki, bo na promenadzie zewnętrznej odbywać się będą warsztaty i pokazy jazdy. Błonie wokół Narodowego oddane są do dyspozycji zwolenników Nordic Walkingu.

Spółka PL.2012+, operator stadionu, zaprasza m.in na Festiwal Gier Planszowych. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Profesjonalni animatorzy i strefy zabaw zadbają o to, aby mali warszawiacy się nie nudzili.

Cennik i dodatkowe informacje o zajęciach dostępne są na stronie http://www.stadionnarodowy.org.pl/

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama