Nowy numer 3/2019 Archiwum

Redaktor wydania

Mierząc przekonanie o papieskiej świętości liczbą publikacji na temat jego pontyfikatu, można by Jana Pawła II kanonizować pewnie już dawno.

Ale prawdziwy wysyp opracowań widać było tak naprawdę dopiero podczas Targów Wydawców Katolickich. Mając odpowiednio zasobny portfel, można było zaopatrzyć się w lekturę na najbliższe kilka lat. Tłumy, które odwiedziły targowe stoiska ponad stu wydawców, świadczą nie tylko o tym, że nie ma kryzysu ekonomicznego, ale bardziej jeszcze, że nie ma kryzysu wiary, który miał zalać laicyzującą się Polskę. Chyba także obalają w jakiś sposób tezę o kryzysie czytelnictwa.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy