Nowy numer 3/2019 Archiwum

"Do źródła"

Czuwanie modlitewne na pl. Piłsudskiego poprowadzi o. Janusz Chwast OP. Zagra Deus Meus i goście.

26 kwietnia o godz. 19 przed dzień kanonizacji na pl. Piłsudskiego pod hasłem "Do źródła" będzie miało miejsce modlitewne czuwanie. Spotkanie rozpocznie się koncertem zespołu Deus Meus, który wraz z orkiestrą i chórami warszawskimi wykona program artystyczny pod kierownictwem Marcina Pospieszalskiego.

Duchowa część spotkania zostanie poprowadzona przez duszpasterza i rekolekcjonistę o. Janusza Chwasta OP, który od wielu lat posługuje w klasztorze ojców dominikanów na Służewiu. W trakcie modlitwy będzie można wysłuchać świadectw.

Zgromadzeni wezmą udział w evencie światła - inicjatywie stypendystów i harcerzy, który polegać będzie na wspólnym ułożeniu przez uczestników spotkania świetlnego napisu "JP2". Wieczorne czuwanie będzie wspólnym dziełem różnych ruchów, wspólnot i środowisk warszawskich, dla których osoba Jana Pawła II jest źródłem inspiracji i wzorem postępowania.

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy