Nowy numer 28/2018 Archiwum

O!Patrz!ność

Po raz pierwszy niezwykłą panoramę Warszawy ze szczytu świątyni Opatrzności Bożej można było oglądać w dniu kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXII. Następna taka okazja już niedługo, podczas VII Dnia Dziękczynienia, które obchodzone będzie na Polach Wilanowskich 1 czerwca.

Żeby zobaczyć stolicę z wysokości 8. piętra trzeba założyć kask, bo świątynia jest jeszcze placem budowy.

Widok z wysokości 26 metrów na centrum miasta będzie można oglądać stale po ukończeniu Muzeum Jana Pawła II i Kardynała Wyszyńskiego   Widok z wysokości 26 metrów na centrum miasta będzie można oglądać stale po ukończeniu Muzeum Jana Pawła II i Kardynała Wyszyńskiego Tomasz Gołąb /GN

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma