Zapadła się jezdnia na Pradze

Zapadlisko przy budowie metra na Pradze. Targowa od Ząbkowskiej do Kijowskiej zamknięta. Trwa ewakuacja mieszkańców trzech kamienic.

0m 46s

Zapadnięcie jezdni na na skrzyżowaniu ulic Targowej i Kijowskiej, nad tunelem budowanej II linii metra. Wyrwa w ziemi ma kilka metrów szerokości. Straż pożarna otrzymała sygnał o zapadlisku o godz. 12.30. Budowniczowie zabezpieczają wyrwę, wlewając w nią duże ilości betonu.

Na Pradze tworzą się duże korki. W związku z zapadnięciem się jezdni autobusy linii 120, 125, 135, 138, 156, 166, 169, 226, 509 i 517 jadące w kierunku krańców OLESIN/ PL. HALLERA/ ZAJEZDNIA UTRATA/ METRO MŁOCINY/ BRÓDNO-PODGRODZIE/ METRO RATUSZ-ARSENAŁ/ NOWODWORY/ TARGÓWEK kierowane są na trasy objazdowe.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..