Nowy numer 33/2018 Archiwum

Różaniec poprzedzi paradę równości

Publiczną modlitwę różańcową jako "zadośćuczynienie Bogu i Matce Najświętszej za grzech sodomii" organizuje w piątek 13 czerwca wieczorem na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie Krucjata Młodych. Modlitwa odbędzie się w przeddzień Parady Równości, czyli manifestacji środowisk homoseksualnych.

Modlitwa rozpocznie się w piątek 13 czerwca o godz. 20.00 na placu przed kościołem Res Sacra Miser, obok figury Matki Bożej Pasawskiej na Krakowskim Przedmieściu 62.

"Warszawiaku! 14 czerwca ulicami Twojego miasta przejdzie deprawująca parada homoseksualistów i innych zboczeńców! Nie bądź obojętny wobec tej jawnej obrazy Pana Boga! Przyjdź na publiczna modlitwę różańcową w intencji zadośćuczynienia Panu Bogu i Matce Bożej za ten grzech wołający o pomstę do nieba!" - nawołują organizatorzy modlitwy, członkowie Krucjaty Młodych.

Krucjata Młodych określa się jako grupa młodych katolików świeckich (głównie studentów), którzy przy Instytucie im. Księdza Piotra Skargi działają na rzecz obrony dziedzictwa chrześcijańskiego w coraz bardziej pogańskiej rzeczywistości. Ich działalność obejmuje szeroko rozumianą sferę publiczną. Na swojej stronie internetowej deklarowali: "Nie jesteśmy partią polityczną i nie jesteśmy też związani z którąkolwiek z nich, jednak ze względu na poważne upolitycznienie niemal wszystkich dziedzin życia zabieramy głos również w kwestiach politycznych, walcząc o rozwiązania zgodne z katolicką doktryną i moralnością".

Krucjata Młodych protestowała już wcześniej m.in. przeciw promowaniu przez MEN raportu WHO pt. "Standardy edukacji seksualnej w Europie", prowadziła też akcję bojkotu koncertu Madonny w Warszawie.

« 1 »

Zobacz także

 • dreamer
  12.06.2014 10:41
  Niech się publicznie pomodlą za ofiary księży pedofilów i sióstr pedofilek. tak na marginesie co ma sodomia wspólnego z Paradą RÓWNOŚCI... polecam definicję słowa sodomia - Polski słownik PWN http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=sodomia
  doceń 0
 • łukasz
  12.06.2014 11:13
  Trzeba iść na spotkanie wiary i tęczy, powiedzieć im prawdę o homoseksualizmie. Można wyleczyć go. Nawracać ich od niemoralnego życia.
  doceń 1
 • Agnostyk
  12.06.2014 12:29
  Haha jejku przecież to żałosne. Niebezpieczny jest fanatyzm, nie homoseksualizm.
 • Erk
  14.06.2014 19:03
  lukaszdk masz rację, w sumie dlaczego o tym nie pomyślałem, że mogę być wezwany właśnie do miłości z innym mężczyzną, dobra myśl, może to też jest powołanie

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma