Nowy Numer 29/2018 Archiwum

W rocznicę koronacji

13 czerwca parafia Najświętszego Zbawiciela w Warszawie obchodziła uroczyście 15. rocznicę koronacji Obrazu Matki Bożej Zbawiciela, której dokonał wówczas papież Jan Paweł II.

Dziękczynnej Mszy św przewodniczył biskup Józef Górzyński wraz z proboszczem parafii moderatorem kurii warszawskiej, ks. prałatem Tadeuszem Sową i kapłanami z dekanatu oraz innymi duchownymi.

W czasie Mszy św. biskup Józef Górzyński udzielił sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. duchowni z bierzmowanymi udali się do kaplicy sanktuarium, gdzie został odczytany akt oddania  parafii i mieszkańców Warszawy opiece Matki Bożej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma